Aikataulut 2022

Aikuiset (yli 16-vuotiaat)

  • Alkukevään kurssit 10.1.-12.3. (8 x)
  • Loppukevään kurssit 14.3.-9.5. (8 x)
  • HIIHTOLOMA 28.2.-6.3. Ei tunteja.
Maanantai
16.45 Body & Mind & Mobility Elina G.
17.00 Twerk Absolute Beginners Anniina
17.15 Dancehall Queen Style jatko Minna Mimz
17.45 Commercial Dance alkeet Iina
18.00 Twerk jatko Anniina
18.45 Commercial Dance Choreo Sara
19. 00 Commercial Dance avoin Tinja
19.15 Reggaeton jatko Tiia P.
19.45 It´s Showtime!-Commercial Dance Shanti
Tiistai
15.00 Voimavirta Tinja
16.00 Commercial Dance alkeet Silja
17.00 Commercial Dance Absolute Beginners Silja
17.15 Street Dance Avoin Tinja
17.45 Heels alkeet Pirita
18.00 Reggaeton Absolute Beginners Silja
18.15 Street Dance Absolute Beginners Tinja
18.45 Twerk Choreo Martta
19.00 Reggaeton alkeet Silja
19.15 Twerk Absolute Beginners Julia
20.00 Twerk alkeet Silja
Keskiviikko
16.45 Dancehall Queen Style alkeet Minna Mimz
17.00 Twerk alkeet Martta
18.00 Twerk jatko Martta
18.45 Dancehall, avoin taso Minna Mimz
19.00 Twerk Acrobatics Martta
19.15 Reggaeton minikurssi 4x Roynet
Perjantai
16.00 Street Dance edistyneet Oona
19.00 Dancehall kehitysryhmä Minna Mimz

Drop-In-tunnit

Maanantai
18.15 Drop-in Reggaeton Tiia P.
Keskiviikko
17.45 Drop-in Female Dancehall Minna Mimz
Torstai
17.15 Drop-in Twerk Julia

Nuoret (12–15-vuotiaat)

  • Alkukevään kurssit 10.1.-12.3. (8 x)
  • Loppukevään kurssit 14.3.-9.5. (8 x)
  • HIIHTOLOMA 28.2.-6.3. Ei tunteja.
Maanantai
16.00 Commercial Dance jatko Tinja
Tiistai
16.15 Commercial Dance alkeiskurssi Tinja
Keskiviikko
16.15 Street Dance alkeiskurssi Tinja
Torstai
16.00 Street Dance jatko Oona
Perjantai
16.00 Street Dance edistyneet Oona
17.00 Hip Hop House Juniors Oona

Lasten Lauantai

Alkukevään kurssit 15.1.-12.3. (8 x)

Loppukevään kurssit 19.3.-14.5. (8 x)

HIIHTOLOMA 28.2.-6.3. Ei tunteja.

3–4-vuotiaat, 30 min. 5–6-vuotiaat, 45 min. 7–8-vuotiaat, 45 min. 9–11-vuotiaat, 55 min.
10.30 Hip Hop Iina 11.15 Hip Hop Iina 11.00 Hip Hop Tinja 12.00 Hip Hop alkeet Tinja
12.15 Show Dance Iina 12.15 Show Dance Iina 13.00 Hip Hop jatko Tinja
13.00 Commercial Dance alkeet Iina

Hip Hop House Kidz

Perjantai
18.00 Hip Hop House Kidz Oona

Näytetään tulokset 1–20 / 98

Näytetään tulokset 1–20 / 98